نکاتی در رابطه با عسل چهل گیاه

عسل چهل گیاه امروزه به یکی از عسل های بسیار معروف در سراسر ایران و جهان تبدیل شده است و افراد بسیار زیادی به دنبال پیدا کردن و خرید این نوع عسل می باشند.

این عسل خواص بی‌نظیر و شگفت‌انگیزی دارد و به‌ عنوان یک ماده شفابخش شناخته می‌شود. توجه نمایید که این عسل از شهد گلهای بسیار مختلف و متنوع تولید میشود و به ‌همین دلیل به این نوع عسل، عسل چهل گیاه و یا عسل چند گیاه می گوید و آن را با این نام می‌شناسند.

این عسل قابلیت این را دارد که در سراسر کشور عزیزمان ایران تولید شود و افراد بسیار زیادی در سراسر ایران به دنبال تولید این عسل شگفت‌انگیز و شفابخش می باشند. 

 

مواد تشکیل‌دهنده عسل چهل گیاه 

 

پیشتر گفتیم که عسل چهل گیاه را به خاطر زیاد بودن شهد های تشکیل‌دهنده آن به این نام می‌شناسند،

ما در ادامه می‌خواهیم گیاهان و شهد هایی که در ساخت این عسل دست دارند را برای شما نام ببریم تا شما بیشتر با این عسل آشنا شوید. عسل چهل گیاه ترکیبی از عسل بابونه، عسل تمشک، عسل آفتاب‌گردان، عسل گندم سیاه، عسل جعفری، عسل زیرفون، عسل آویشن، عسل بلوط، عسل گون، عسل گلنگار، عسل دانه سیاه، عسل کنار، اثر مرکبات، عسل عناب، عسل یونجه، عسل شبدر، مثل گشنیز،، عسل اسطوخودوس، اثر زرشک، عسل شوید، عسل بهار نارنج، عسل اکالیپتوس، عسل مریم گلی، و عسل ریحان می باشد که قابلیت این را دارد در تمام مراتع و دشت ‌ها و کوهستان ‌های کشور عزیز ما ایران تولید شود. کشور ما به دلیل این‌ که فضا های طبیعی بسیار زیادی می باشد قابلیت این را دارد که در تمامی نواحی خود عسل چهل گیاه را تولید نماید. 

 

خرید عسل چهل گیاه

مواد تشکیل‌دهنده عسل چهل گیاه

 

خواص عسل چهل گیاه 

 

تا اینجای کار شما را با عسل چهل گیاه آشنا ساختیم و به شما گفتیم که این عسل از کدام عسل‌ ها تشکیل شده‌است و یک ماده جادویی برای درمان بیماری ‌ها و بهتر شدن سیستم ایمنی بدن می باشد‌.

ادامه مطلب
9نکته در رابطه با عسل آویشن

در مرحله اول شما باید به میزان ارگانیک بودن و درصد خلوص این عسل توجه نمایید. اگر عسل تقلبی و مصنوعی باشند که گاهاً با ساکاروز و قند شکر بسیار بالایی نیز همراه هستند، نمی‌توانند فایده خاصی برای بدن شما داشته باشند.

اما به‌طور کل این عسل اگر اصل و خالص باشد فواید بسیار زیادی مانند کاهش قند و همچنین فشار خون، خاصیت تقویت کنندگی دستگاه گوارش و معده، تقویت کننده گردش خون و دستگاه ادراری، کاهش درد ها و درمان پوکی استخوان، درمان زخم ‌ها و درد های دور چشم، تقویت کننده سیستم عصبی بدن و حافظه، درمان کم‌خونی، تقویت بیماری‌ های تقویت کلیه و درمان بیماری‌ های کلیه، درمان قند خون و بیماری دیابت، درمان درد مفاصل، درمان بیماری‌ های تنفسی مانند آسم، تقویت سیستم دفاعی بدن، و درمان از سرطان پروستات و عفونت های مثانه نیز می‌شود و می‌تواند برای شما بسیار سودمند باشد.

به طور کلی این عسل بهترین عسل است که میتوان استفاده کرد چون از خواص چهل نوع گیاه تشکیل شده است اگر میخواهید که عسل را برای خواص درمانی استفاده کنید پیشنهاد میشود که حتما از عسل چهل گیاه استفاده کنید این عسل یک ماده شفا بخش میباشد و درمان هزاران هزار درد است که میتواند به شما کمک کند از شر دردهای خود خلاص شوید و به زندگی عادی و سالم خود بازگردید.

اما این عسل برای سنین خاصی خاصیت بیشتری دارد توصیه میشود که این عسل رو کودکان و افراد کهن سال بیشتر مصرف کنند چون این عسل خواص زیادی بر تقویت حافظه و سلامتی مغز دارد درکودکان موجب افزایش حافظه و تقویت ذهن میشود و در کهن سالان میتواند برای پیشگیری از آلزایمر شود.

 

<<زندگیتون به شیرینی عسل>>

دهکده سبلان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی دهکده سبلان را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم