خواص عسل کنار

عسل کنار و یا عسل سدر امروزه به یکی از عسل هایی تبدیل شده است که در سراسر ایران طرف‌داران بسیار زیادی دارد. در این مطلب از خواص عسل کنار برای تقویت قوای جنسی خواهیم گفت این عسل از درختی به نام درخت کنار به دست می آید که این درخت با نام سدر نیز شناخته می‌شود. میوه درخت کنار خوردنی می باشد، و درخت کنار درختی می‌باشد که برگ های کوچک قلبی شکل دارد. این درخت بیشتر در جنوب ایران می‌روید و عسل کنار محصول جنوب کشور ایران است، که به کشور های حاشیه خلیج‌فارس نیز صادر می شود.

خواص عسل کنار برای تقویت قوای جنسی

عسل کنار نیز درست مانند دیگر عسل ها از خواص شگفت‌انگیز بسیار زیادی سرشار است که هر کدام از این خواص، مزایای خاصی را برای بدن شما دارد. ما در ادامه می‌خواهیم در رابطه با این خواص برای شما صحبت نماییم. عسل کنار و یا عسل سدر خاصیت تقویت کنندگی دارد و محرک قوای جنسی می باشند،

در طب بوعلی این عسل برای سرد مزاجان توصیه شده و برای افرادی که دارای ضعف قوای جنسی و جسمی هستند توصیه شده است، این عسل در بین اعراب محبوبیت خاصی دارد و به عنوان عسل جنسی نیز نامیده می شود و به تازگی در بسیاری از کشورهای دنیا به عناون یک تقویت کننده جنسی موثر، سریع و طبیعی استفاده می شود. عسل سدر از دیر باز به عنوان هدیه یا پیشکش برای پادشاهان به عنوان خلعت فرستاده می شده است.

 این عسل برای مغز و اعصاب بسیار مقوی می‌باشد، باعث تقویت حافظه می شوند، انرژی‌زا و نشاط‌آور می‌باشند، ضعف بدن را بهبود می‌بخشد، از سرطان پیشگیری می‌کنند و در مواردی باعث درمان آن می‌شود، از گرفتگی عروق قلبی جلوگیری می‌کند، باعث بهبود کمردرد می‌شود، باعث بهبود کم‌خونی می‌شود، و یک مرهم مقوی برای کاهش درد سوختگی می باشند.

دهکده سبلان درخت سدر
درخت کنار یا همان درخت سدر

 

ادامه مطلب
9نکته در رابطه با عسل آویشن

ترکیبات عسل کنار

عسل کنار حاوی انواع مختلف ویتامین های گروه بی و همچنین سرشار از ویتامین سی می باشد. عسل کنار از آنتی‌اکسیدان‌ های طبیعی و همچنین مواد معدنی سرشار می باشد و در این عسل انواع مختلف مواد ضروری مانند آهن، روی، کلسیم، منیزیم، فسفر، و سلنیوم وجود دارد. به ‌طور کلی این عسل برای بدن یک ماده شگفت‌انگیز محسوب می‌شود و می‌تواند در بسیاری از زمینه‌ ها و موارد باعث بهتر شدن شرایط بیماران شود‌.

توجه نمایید که این عسل اگر خالص باشد و با انواع مختلف عسل های دیگر مخلوط نشده باشد یک محلول بسیار قوی و مناسب برای تقویت موی سر می‌باشد و دارای پروتئین‌هایی می‌باشد که می‌تواند موی سر شما را بهتر نماید و می توانند آسیب‌های موی سر شما را ترمیم کنند‌.

این عسل جزو آن دسته از عسل ‌ها می باشد که کف می‌کند و کف این عسل نیز می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد و می‌تواند برای افرادی که گرم مزاج هستند بسیار مفید واقع شود. توجه نمایید که کف عسل کنار بسیار خوش طعم می‌باشد و دارای دارای طبع سردی می باشد.

 

خواص عسل کنار برای تقویت قوای جنسی
                                                   خواص عسل کنار برای تقویت قوای جنسی

نکات تکمیلی در رابطه با عسل کنار

عسل کنار از دیرباز تاکنون مورد توجه بسیاری از اطباء سنتی بوده و طبیب های بسیار زیادی این اثر را برای سرد مزاجان توصیه می‌کند. همچنین پزشکان طب سنتی می گویند که این عسل برای افرادی که دارای ضعف قوای جنسی و جسمی هستند می‌تواند یک داروی بسیار مناسب باشد.

این عسل به ‌تازگی در کشور های دنیا معروف شده است و بسیاری از کشور ها به دنبال خرید این عسل می باشد. از دیرباز تاکنون این عسل به ‌عنوان یک ماده با ارزش شناخته می‌شد و در گذشته پادشاهان گوناگون نیز برای پیشکشی از این عسل استفاده می‌کردند که گواه از خواص شگفت‌انگیز این عسل دارد.

 

<<زندگیتون به شیرینی عسل>>

دهکده سبلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی دهکده سبلان را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم